Artykuły

Katowice. "Wakacje z duchami" z Sosnowca na finał LOTu

Ostatni weekend 17. edycji Letniego Ogrodu Teatralnego upłynie pod znakiem benefisu, który odbędzie się w sobotę 29 sierpnia i spektaklu familijnego zaplanowanego na niedzielę 30 sierpnia.

Jeżeli chodzi o benefis, nie będzie to impreza na cześć żadnego artysty, ale z okazji 150-lecia urodzin Katowic! Widzowie zostaną zaproszeni na Bal w Hotelu Welt, który ponad sto lat temu działał w samym centrum miasta, tam, gdzie dziś stoi Zenit. Ducha tamtego czasu wskrzesi sam dyrektor Neinert przebrany za szwajcara w otoczeniu zaproszonych na imprezę gwiazd światowego formatu. Początek w sobotę 29 sierpnia o godz. 21. Bilety: 25 zł.

Ostatnim akcentem tegorocznego przeglądu teatralnego pod arkadami CKK będzie familijny spektakl Teatru Zagłębia w Sosnowcu "Wakacje z duchami" w reżyserii Piotra Ratajczaka na podstawie kultowej niegdyś książki Adama Bahdaja. Trójka nastolatków o niespożytej energii - Maniuś "Paragon", Felek "Mandżaro" i Boguś "Perełka" staną się świadkami niewytłumaczalnych zjawisk, które za wszelką cenę będą starali się rozwikłać. Spektakl do zobaczenia w niedzielę 30 sierpnia wyjątkowo o godz. 20. Wstęp wolny.

Pracownia

X
Nie jesteś zalogowany. Zaloguj się.
Trwa wyszukiwanie

Kafelki

Nakieruj na kafelki, aby zobaczyć ich opis.

Pracownia dostępna tylko na komputerach stacjonarnych.

Zasugeruj zmianę

x

Używamy plików cookies do celów technicznych i analitycznych. Akceptuję Więcej informacji